CERRAHİ

Cerrahi birden çok tedavi çeşidini içeren bir diş hekimliği alanıdır. En yaygın olarak bilinen cerrahi diş tedavisi diş çekimidir. Bunun yanı sıra cerrahi tedaviler içerisinde tükürük bezlerinin iltihaplanması, apse ve kist, çene travmaları, eklem rahatsızlıkları, yumuşak doku iltihapları, implant, kanal tedavisi, çene kemik tedavisi gibi birçok prosedür bulunmaktadır.

Birçok ağız ve diş problemi cerrahi yöntemlerle tedavi edilmektedir. Fakat cerrahi tedaviler diş hastalıklarından ve rahatsızlıklarından muzdarip olan kişilerin en çok korktukları ve çekindikleri tedavileri barındırır. Altunsu Dent olarak cerrahi tedavi gerektiren bu rahatsızlıkları uzman hekimlerimiz ile birlikte itinayla inceliyor, gerekli işlemleri ve testleri yerine getirdikten sonra uygun olan tedavi sürecini belirliyoruz.

Cerrahi tedaviler için gerekli olan steril ve modern ortama, donanıma ve bilgiye sahip olduğumuzu bilmek içinizi rahatlatacaktır. Tedaviler, uzmanlar tarafından doğru bir şekilde yapıldığında süreç çok daha kolay ve acısız geçer ve tedaviler başarı ile sonuçlanır. Uzman diş hekimlerimizden cerrahi tedaviler hakkında bilgi almak ve prosedürleri öğrenmek için bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.