DİŞ BEYAZLATMA

Diş beyazlatma basit ve çok yaygın bir kozmetik diş prosedürüdür. Diş beyazlatma aslında kısa ve öz olarak dişleri aydınlatmak, lekeleri ve renk atmalarını gidermek için yapılan bir işlemdir.

Diş beyazlatma işlemi dişlerinizi doğrudan beyaz bir renk yapmak değildir. Diş hekimleri tarafından doğru ölçüde ve doğru şekilde kullanılan beyazlatıcı maddeler ile dişlerin üzerindeki lekeler küçük parçalara bölünür. Dişlerin rengi daha az konsantre edilir ve dişler daha parlak bir renk alır. Böylelikle dişlerinin mevcut rengi birkaç ton aydınlanmış olur. Eğer daha parlak ve daha beyaz bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu prosedür diş doktorunuz tarafından tekrarlanır.

Diş beyazlatma işlemi ancak diş hekimleri tarafından yapıldığında kalıcı ve sağlıklı olabilir. Diş beyazlatma adına kullanılan kozmetik ürünler sadece geçici bir sonuç verir ve diş minesine zarar verebilir. Dişlerinizin hem sağlığını korumak hem de daha parlak dişlere sahip olmak istiyorsanız uzman diş hekimlerimize danışabilirsiniz.