ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Dişleriniz lekeli, sararmış, aşınmış, kırılmış, yanlış hizalanmış, şekli bozulmuşsa veya dişlerinizin aralarında boşluklar varsa, modern estetik diş hekimliği size daha iyi bir gülümseme verebilir. Estetik diş hekimliği birden fazla problemin çözüldüğü ve dişlerin daha sağlıklı bir görünüme getirildiği kozmetik bir tedavidir.

Özellikle günümüzde artan selfie tutkunluğu ile birlikte insanlar gülüşlerine daha fazla dikkat gösterir oldular ve estetik diş hekimliği tedavilerini daha çok tercih etmeye başladılar. Estetik diş hekimliği aslında bir “gülüş tasarımı” işlemidir. Gülüş tasarımı hastanın hayal ettiği, aynaya baktığı zaman karşısında görmek istediği gülümsemenin; hekim tarafından planlanarak hastaya uygulanmasıdır. Gülümsemeniz diş hekimlerinin yapacağı tedaviler ile geliştirilir ve güzelleştirilir. Estetik diş hekimleri bu alanda uzmanlaşmış diş hekimleridir ve hekimlik ile sanatı beraber uygularlar. Çünkü estetik diş hekimliği tedavileri farklı ve uzmanlık gerektiren süreçlerden oluşur.

Gülüşünüzü güzelleştirmek için estetik diş hekimliğini tercih ettiğiniz takdirde diş hekiminiz size özel bir gülüş tasarımı yapar ve ihtiyacınız olan tedavileri doğru sırayla ve uzmanlıkla uygular. Bu tedaviler arasında yaprak diş olarak da bilinen vener, porselen, zirkonyum diş, implant, kırmızı diş estetiği, diş beyazlatma, estetik dolgular, diş restorasyonları bulunmaktadır.

Sizin için özel olarak tasarlanacak gülüş estetiği süreçleri hakkında bilgi almak için uzman estetisyen diş hekimlerimizle iletişime geçebilirsiniz.