Başarı Hikayeleri

Gülüşünü bize emanet eden ve ağız ve diş sağlığını bizimle birlikte koruyan ziyaretçilerimizin yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.
Sizde ziyaretiniz hakkında bize yorum bırakmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Meryem Aslantürk

Herkesin eminim hayatında gitmek istemediği muayene olmak istemediği her gittiğinde dizinin bağlarının çözüldüğü travma yaşadığı bir muayene bölümü vardır. Benim travmam korkudan kalbimin yerinden fırlayacak gibi olduğu tek bölüm de diş ve en korktuğum hekimlerde diş hekimleridir …. Ta ki o kapının ziline basana kadar ta ki o güler yüzlü asistanları görene kadar ta ki karşımda o işinde uzman ve işine tam anlamıyla hakim hekimimiz AGAH ALTUNSUYU ile tanışana kadar . Ben dişime dolgu yapmayı bırakın muayenesinden bile korkarım ve şu an dişlerimin hepsi inci gibi yapılmış ve herkesin ilgi odağı olmuş durumda ve ben hiç o klinikte kendimi kötü hissetmedim görevli arkadaşlarımız ve hekimiz bana kendimi hep iyi rahat ve konforlu hissettirdi ve en büyük olan diş kliniği diş hekimi fobimi yenmemi sağladı ve beni gerçekten hastanın konforuyla ilgilenen bir hekimin bu hayatta var olabileceğime inandırdı… Teşekkür ederim Agah Altunsuyu ve profesyonel güler yüzlü ekibi ?

Ayşegül Erduran

Bazen sağlık açısından umutsuzluğa düştüğünüz anlar olur ya, hani kafanız karışmıştır ne düşüneceğinizi bilememişsinizdir, bir yol ararsınızda bulamazsınız ya. İşte o anda size güven veren biri çıkar karşınıza, kendinden emin biri ne yapacağını bilen sonuç odaklı…

“İşini iyi bilen doktorlara ihtiyacımız var bizim işte onlardan biri de” Agah Altunsuyu‘dur. Gerek güler yüzlü personeliyle, gerekse işinin ehli bir doktorla o yolculuğa çıkmak kadar güzel bir şey yok. Yeniden gülmemi sağlayan, yaptığı işlemlerle sağlığıma kavuşturan doktorum iyi ki varsınız başarılarınız daim olsun.